Jablotron

Zákaznická linka
800 800 522

Mechanical Design Engineer

Možná jste chvíli po škole a nemáte za sebou rozsáhlou praxi v oblasti strojní konstrukce. Třeba ale máte radost z vytvoření bezchybného nákresu a víte, že cesta k finálnímu produktu není vždy jednoduchá. Pokud máte zájem o profesionální rozvoj svých schopností v oblasti konstrukce plastových dílů, dveře k nám máte otevřené! Do dynamického a sportovně založeného kolektivu rádi přivítáme pracovitého člověka, který svůj tým podpoří dobrými nápady a novým pohledem na věc.

Náplň práce

  • Budete se věnovat tvorbě základních nákresů, návrhům mechanických a plastových částí našich výrobků.
  • Dostanete příležitost komunikovat s dodavateli a dohlížet na průběh výroby. Uvidíte, jak se z vašeho nákresu stane reálný produkt prodávaný ve více než 80 zemích světa.
  • Uplatníte své konstrukční nápady, tvořivost a organizační dovednosti. Navíc získáte neocenitelné zkušenosti pod vedením odborníků, kteří vás podpoří ve vašem profesionálním rozvoji.

Uspějí ti, kteří mají:

  • zkušenosti s technickým kreslením
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • schopnost samostatně a tvořivě myslet
  • chuť se učit a být součástí sehraného týmu

Výhodou:

  • uživatelskou znalost Corell Draw, Photoshopu nebo jiného grafického programu

Co můžete očekávat od nás:

  • práci s pokročilou technologií (3D tiskárny) – své nákresy budete mít možnost zhmotnit
  • zázemí společensky odpovědné společnosti
  • kolektiv odborníků, kteří vám věnují svou pozornost a naučí vše, co budete potřebovat
  • širokou řadu zaměstnaneckých benefitů – své zaměstnance si hýčkáme
  • podporované jazykové vzdělávání – nemusíte nikam chodit, lektoři přijdou za vámi
  • občerstvení na pracovišti a kvalitní káva jsou u nás samozřejmostí

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete personálnímu oddělení společnosti JABLOTRON ALARMS a.s., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Informace o pozici

V případě jakéhokoliv dotazu nám zavolejte na níže uvedená čísla nebo vyplňte kontaktní formulář.

Místo pracoviště Masná 4477/5, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Benefity Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, firemní akce
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové dovednosti Angličtina (pokročilá)
Zadavatel JABLOTRON ALARMS a.s.
Pozice vhodná pro absolventy

JABLOTRON ALARMS a.s.

Adresa Pod Skalkou 4567 / 33 466 01,
Jablonec nad Nisou
Česká republika
Kontaktní osoba Ing. Barbora Záleská
Telefon 483 559 636
Mapa Zobrazit na Google maps

Tato pozice mě zaujala

Staňte se součástí Jablotron rodiny a zašlete nám svůj životopis

Sdílejte pracovní pozici „Mechanical Design Engineer“ mezi svými přáteli

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme

  |  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.