Jablotron

Zákaznická linka
800 800 522

Konstruktér testovacích zařízení

Chcete být součástí zavedené české společnosti, která si umí vážit práce svých zaměstnanců a podporuje je v dalším rozvoji? Jako člen týmu zkušených odborníků se můžete zapojit do procesu vzniku nových produktů. Do problematiky testování Vás rádi zaškolíme.

Náplň práce

  • konstrukce testovacích zařízení nových produktů
  • správa technické dokumentace
  • údržba a zlepšování zkonstruovaných výrobků
  • interní kalibrace měřidel elektrických veličin
  • validace konstrukce výrobků a zpětná vazba pro oddělení vývoje
  • řešení problémů při testování

Co očekáváme?

  • vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • znalosti konstrukce slaboproudých zařízení a schopnost o nich přemýšlet
  • znalost základních technik vizuálního programování
  • schopnost čtení technické dokumentace v angličtině

Nabízíme:

  • práce s moderními technologiemi (TestStand a PXI od National Instruments)
  • zaškolení ve všech potřebných oblastech (LabView, Matlab apod.)
  • příjemné a tvůrčí pracovní prostředí
  • prostor pro vlastní kreativitu a profesní růst
  • společenské a sportovní vyžití podporované firmou
  • široká nabídka zaměstnaneckých benefitů

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete personálnímu oddělení společnosti JABLOTRON ALARMS a.s., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Informace o pozici

V případě jakéhokoliv dotazu nám zavolejte na níže uvedená čísla nebo vyplňte kontaktní formulář.

Místo pracoviště Pod Skalkou 4567/33, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Benefity Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, firemní akce
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové dovednosti Angličtina (základní)
Zadavatel JABLOTRON ALARMS a.s.
Pozice vhodná pro absolventy

JABLOTRON ALARMS a.s.

Adresa Pod Skalkou 4567 / 33 466 01,
Jablonec nad Nisou
Česká republika
Kontaktní osoba Ing. Barbora Záleská
Telefon 483 559 636
Mapa Zobrazit na Google maps

Tato pozice mě zaujala

Staňte se součástí Jablotron rodiny a zašlete nám svůj životopis

Sdílejte pracovní pozici „Konstruktér testovacích zařízení“ mezi svými přáteli

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme

  |  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.